Dom na sprzedaż Łódź Rokicie Ruda z potencjałem 7 pokoi Garaż

440 000,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Dom na sprzedaż Łódź Rokicie Ruda z potencjałem 7 pokoi Garaż

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest sprzedaż domu położonego w części miasta – Łódź Górna (blisko granicy Rokicie – Ruda), usytuowanego na jednej z ulic na zachód od arterii Jana Pawła II oraz południe od ulicy Obywatelskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona na działce gruntu o całkowitej powierzchni 613 m2, nieruchomość posiada dostęp do kanalizacja jak i wszystkich mediów. W domu o powierzchni użytkowej 186.34 m2 (z tego na parter przypada ~93 m2 zaś I piętro 93.4 m2) znajduje się siedem pokoi, dwie łazienki, dwie kuchnie, kotłownia, taras oraz pomieszczenie prowadzące do jego wyjścia, strych/poddasze a do tego na zewnątrz trzy garaże/pomieszczenia gospodarcze zewnętrzne (w tym jedno z nich, z kanałem). Nieruchomość nieobciążona zobowiązaniami.

Początek wzniesienia budynku datowany jest na 1980 r. (parter), I piętra zaś na 1989 r., od strony północnej został ocieplony styropianem (na wysokości I piętra). Ławy fundamentowe żelbetowe zbrojone stalą (4 pręty/12mm). Ekspozycja okien domu przypada na wszystkie cztery strony świata, okna częściowo wymienione na PCV. Podłogi drewniane, w łazienkach terakota, na ścianach zaś w znakomitej większości pomieszczeń położona jest gładź a same ściany pokryte są farbą, w jednym pokoju oraz kuchni (parter) położona jest tapeta. Instalacje, w które został wyposażony dom są sprawne. Obecnie dom ogrzewany jest węglowo, natomiast na parterze, w pomieszczeniu gospodarczym znajduje się kocioł zasilany ekogroszkiem, ponadto można zainstalować piec gazowy a dodatkowo w budynku rozprowadzony jest układ trójfazowy energii elektrycznej („siła”). W 2016 r. został wyremontowany dach, tj. położono dwie warstwy papy termozgrzewalnej. Do nieruchomości prowadzi szeroki wjazd – 4.1 m.

Obecnie w domu zamieszkiwane jest pierwsze piętro, zaś parter służy wyłącznie celom zaspokajającym inne potrzeby domowników takich jak przechowywanie odzieży czy innych przedmiotów większych gabarytów. Właściciele (i jednocześnie mieszkańcy) natomiast planują w najbliższym czasie wynieść część przedmiotów, które znajdują się w domu (zwłaszcza na parterze), wtedy zostaną zaktualizowane zdjęcia pomieszczeń budynku.

Jak zostało wyżej wspomniane na terenie budynku znajduje się aż 7 pokoi natomiast z powodzeniem, po poczynieniu niezbędnych nakładów, można wydzielić z nich co najmniej 8-9 pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi, w zależności od potrzeb i wizji/pomysłu, jaką funkcję dom miałby pełnić w przyszłości. Ponadto, poddasze może stanowić również o potencjale aranżacyjnym domu (obecnie nie jest użytkowane).

Gama możliwości wykorzystania nieruchomości jest zatem bardzo szeroka, począwszy od domu jedno- bądź wielorodzinnego, hostelu, kwater pracowniczych (o dowolnym standardzie) a skończywszy na biurach, siedzibach przedsiębiorstw czy zaadaptowaniu przestrzeni na placówki handlowo – usługowe. Lokalizacja nieruchomości dodatkowo pozwala na doskonałe skomunikowanie z resztą miasta a przy tym jest bardzo atrakcyjna ze względu na ciszę i spokój panujące w najbliższej okolicy. W bliskiej odległości (ale jednocześnie nie w zbyt ścisłym sąsiedztwie) od położenia nieruchomości znajdują się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta oraz Centrum Handlowe Port Łódź a także stosunkowo łatwy dojazd do Autostrady A1 czy Drogi ekspresowej S8.

Cena jedynie do symbolicznej negocjacji. Dwa rzuty przedstawione z kierunku północno-wschodniego (od strony ulicy), wejście do domu zlokalizowane przy schodach (ciemne drzwi), zdjęcie nr 19 - parter, zdjęcie nr 20 - piętro. Rzut

Zapraszam do kontaktu

Opis

Powierzchnia
186
Miejscowość
Łódź
Osiedle
Górna
Pokoje
7

Zobacz także