Działka, Sokolniki-Las, 2000 m2

62 300,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Rodzaj oferty
Rynek
  • Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Dzień dobry,

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest działka budowlana o powierzchni 2000 m2. Dokładne wymiary działki to 50 m (długość), 40 m (szerokość) Działka położona jest przy drodze gminnej (ul. Borówkowa 13) w miejscowości Sokolniki-Las, teren jest pusty, z niewielkim zadrzewieniem śródpolnym. Odległość do wjazdu na A2 wynosi około 4 km - węzeł Emilia oraz projektowany zjazd z S14, bardzo dobry dojazd do węzła Stryków, Łodzi oraz Warszawy. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa jednorodzinna i rezydencjalna).

Został złożony wniosek o warunki przyłączenia prądu elektrycznego, brak uzbrojenia działki w wodę i gaz. Okolica jest cicha i spokojna, idealna dla ludzi ceniących życie na uboczu. Doskonała lokata kapitału i inwestycja na przyszłość. Cena do negocjacji.

UWAGA!!!

Dla osób zdecydowanych możliwość skorzystania z projektu domu, który został sporządzony na wniosek właścicieli (dla tej konkretnej działki) o wartosci około 5 tys zł GRATIS (MG Projekt - Nazwa projektu: Projekt domu Willa Parkowa 4)

Zapraszam do kontaktu.

Opis

Miejscowość
Sokolniki-Las