Sala bankietowa Rentowna Pokoje Łódź 0% PROWIZJI

17 000,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Sala Weselna Pokoje Gościnne Działka Marmurowa Łódź

 

Przedmiotem ogłoszenia jest najem/dzierżawa lokalu użytkowego położonego przy ulicy Marmurowej 3 (w bliskim sąsiedztwie Centrum handlowego M1) wykorzystywanego obecnie jako w pełni rentowna, sala bankietowa „Wenecja” wraz z pokojami gościnnymi na I piętrze budynku. Budynek ukończony i oddany do użytku decyzją administracyjną w grudniu 2007 r. Całość gustownie wykończona materiałami wysokiej jakości, a co najważniejsze w sposób umożliwiający wyprawianie udanych przyjęć. Doskonałe opinie a także znakomita renoma miejsca, która została zbudowana przez dotychczasowych właścicieli przez ponad dekadę działalności sali, wydają się w pełni to potwierdzać.

Mury wzniesione z cegły białej, dodatkowo ocieplone warstwą 10 cm styropianu oraz dodatkowo bloczek betonu komórkowego YTONG (25 cm) – zewnętrzny obrys budynku liczy 36 x 21 m. Na dachu została położona blacha falista, teren działku gruntowej z trzech stron został wyłożony kostką brukową, po jednej stronie zaś zostały położone płyty typu Jumbo, istnieje zatem możliwość parkowania samochodów na terenie utwardzonym. Wewnątrz budynku znajdują się dwie sale (parter), do których jest bezpośredni dostęp z eleganckiego holu.

Wykorzystując obie sale w całości, jednocześnie może bawić się do ok 220 gości (stosunek ilości osób to 150 do 70, rozłożonych na obu salach). Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi niemal 900 m2 (747 m2 parter + ok 140 m2 piętro)garaż dwustanowiskowy (w budynku) o wymiarach 6 x 6 m, z bramą wjazdową o szerokości 4m otwieraną na pilota.. Powierzchnia większej sali wynosi w granicach 230 m2 (18 m2 x 14 jednak od pewnego miejsca występuje przewężenie do wartości 11.5 m2), mniejszej zaś około 150 m2 (ok 12.5 x 12 m). Oba pomieszczenia (sale) wyposażone są w klimatyzatory, na szybach jest zainstalowana została folia antywłamaniowa. W głównej sali znajduje się bardzo elegancka, drewniana lada (wyposażona w kieliszki), lustra, obrazy, żyrandole (mosiądz), podwyższenie dla orkiestry oraz oczywiście stoły i krzesła. W mniejszej sali zaś znajduje się również stół przaśny.  Z holu znajdującego się pomiędzy dwiema salami jest bezpośrednia wyjście na zewnątrz budynku a także dostęp do trzech toalet, w tym jednej dostosowanej dla osób niepełnosprawnych. Ponadto w budynku znajduje się szatnia/przebieralnia (wejście możliwe z obu stron), z której mogą korzystać goście lub tylko Państwo Młodzi w wypadku organizacji wesel podczas cieplejszych pór roku.

W części zaplecza znajduje się: hall, kuchnia (na wyposażeniu m.in. piec konwekcyjny marki Retigo, zlew jednokomorowy i dwukomorowy, dwie frytkownice gastronomiczne po 10l pojemności, kuchnia gazowa 6 – palnikowa z piekarnikiem elektrycznym, taboret gazowy, wyciągi, lodówka, blat, wózki i stoły gastronomiczne, krajalnica przemysłowa), zmywak (zlew dwukomorowy, wyparzarka marki Lozamet) oddzielony ścianą z pomieszczeniem na naczynia czyste (półki ze stali nierdzewnej), chłodnia, pomieszczenie dla pracowników (wraz z toaletą wyposażoną w natrysk), kotłownia, dodatkowe pomieszczenie na niepsującą się szybko żywność, garaż dwustanowiskowy (w budynku) o wymiarach 6 x 6 m, z bramą wjazdową o szerokości 4m otwieraną na pilota.

Na I piętro prowadzą dębowe schody wraz z barierkami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Na I piętrze znajdują się trzy pokoje gościnne/sypialnie (w tym salon połączony z aneksem kuchennym), dwie łazienki (w obu zainstalowany natrysk, w jednej z nich miejsce i podłączenie na wannę), niewielka pralnia oraz garderoba. Ponadto z salonu na piętrze jest wyjście na taras, w środku znajduje się kominek, podwójne łóżko, telewizor plazmowy wraz z dodatkowym sprzętem nagłaśniającym, kanapa, sofa i komoda. Kuchnia w pełni wyposażona, podłogi wyłożone są deskami dębowymi o grubości 3 cm, ściany i gładzie również w bardzo dobrym stanie.

Parter jak i piętro wyposażone w dwa niezależne kotły marki Vaillant oraz zasobnik c.w.u. (parter).W przypadku obu kondygnacji zainstalowano dwa osobne liczniki - prąd oraz jeden licznik gazu jednak z oddzielnym podlicznikiem na piętrze. Rzut przybliżony, pełniący funkcję poglądową, niemogący stanowić podstawy projektu aranżacyjnego. Jakkolwiek rzut obiektu został wykonany z zachowaniem proporcji wszystkich pomieszczeń.

 

UWAGA!!!

Zgodnie z wolą właścicieli, obiekt przeznaczony do wynajmu/dzierżawy dla celów niegastronomicznych (możliwość sprzedaży, zawarta w oddzielnym ogłoszeniu za cenę wyjściową 2.7 mln zł,  jest oczywiście niezależna od celów, dla których przyszły właściciel miałby wykorzystywać obiekt). Budynek wyróżniającym się bardzo dużym potencjałem inwestycyjno – adaptacyjnym bowiem może być wykorzystany jako biuro, siedziba przedsiębiorstwa, placówka handlowo – usługowa czy też placówka medyczna, weterynaryjna bądź stomatologiczna. Jest to możliwe ze względu na wysokie stropy a także dużą ilość okien (postawienie ścianek działowych i wydzielenie tym samym dużej ilości pomieszczeń/gabinetów), przearanżowanie kuchni i pomieszczeń przyległych na np. sale zabiegowe (wyłożenie dużej części ścian i podłóg tychże pomieszczeń - płytkami ceramicznymi). Ponadto lokalizacja umożliwia korzystne skomunikowanie z resztą miasta liniami autobusowymi nr 53A, 53B, 53C, 53D oraz N7A natomiast odległość do najbliższego wjazdu na Autostradę A1 wynosi około 5 km co przy średnim natężeniu ruchu na tym odcinku (ulica Brzezińska) nie powinno najczęściej zająć dłużej aniżeli 8 – 10 minut. Kaucja zwrotna wynosi dwukrotność miesięcznego czynszu najmu.  Jednomiesięczny czynsz najmu za całość obiektu wynosi 17 tys zł zaś wynajem samej części parterowej (obie sale wraz z zapleczem) zamyka się w kwocie 15 tys zł. Podane kwoty są do rozsądnej negocjacji. Jak zostało wspomniane wyżej, istnieje również możliwość sprzedaży obiektu za wyjściową cenę 2.7 mln zł (również do rozsądnej negocjacji).

Opis

Powierzchnia
747
Miejscowość
Łódź
Osiedle
Stoki