Piękny Dom na sprzedaż, Rąbień 380 m2 Część Mieszkalna + Biurowa Ogród

715 000,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Piękny Dom na sprzedaż, Rąbień 380 m2 Część Mieszkalna + Biurowa Ogród

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż nieruchomości położonego w Rąbieniu przy ulicy Słowiańskiej. Dom jest niezwykle przestronny liczy bowiem około 380 m2, działka zaś na której został wybudowany - 1540 m2. Oprócz części mieszkalnej, na parterze znajdują się pomieszczenia wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej.

Na najniższej kondygnacji mieszczą się z dwa pomieszczenia biurowe przedzielone kuchnią, w drugiej jego części znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze wraz z wc (niewidoczne na zdjęciach). Na pierwszym piętrze znajduje się duży okazały salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka, wyjście na dwa tarasy - na obie strony domu oraz pokój/sypialnia. Po wejściu wyżej, na antresoli (poddaszu) mamy do dyspozycji kolejną łazienkę, sypialnię oraz dwa pokoje mogące również pełnić funkcję sypialni. Od zewnętrznej strony domu jest wejście do jeszcze jednego pomieszczenia gospodarczego, w którym obecnie przechowywane są przedmioty i urządzenia do pielęgnacji ogrody. 

Opis

Dom pochodzi z 1990 r., materiał użyty do budowy – cegła Max, zainstalowane okna aluminiowe Linda, parkiet dębowy podobnie jak drzwi pomalowane na biało. Pokrycie dachowe nie przepuszcza wody, instalacja CO i CWU nie jest zintegrowana – ciepła woda pochodzi z trzech odrębnych pieców przepływowych a CO z pieca gazowego na dole. Dom korzysta z szamba natomiast obecnie kanalizacja biegnie w ulicy Słowiańskiej. Dom ocieplony natomiast elewacji zewnętrzna mogłaby wymagać odświeżenia. Ogród utrzymany w bardzo dobrym stanie z przewagą drzew iglastych, dzięki temu jest zielony nawet zimową porą. Wokół domu została ponadto położona kostka brukowa.

Komunikacja z miastem

Nieruchomość skomunikowana z Łodzią autobusem linii nr 97A, którego przystanek znajduje się w odległości kilkudziesięciu metrów od miejsca jego położenia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Delikatesy Groszek (godziny otwarcia 5 – 21) zaś w odległości około 500 m Szkoła podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia. Na terenie miejscowości ponadto leży „Rezerwat Przyrody Torfowisko Rąbień”, który jest jednym z najciekawszych przyrodniczo miejsc w środkowej Polsce zaś jego powierzchnia wynosi ponad 42 ha. Umeblowanie domu w znakomitej większości pozostaje do dyspozycji przyszłego nabywcy, zwłaszcza meble pod wymiar stanowiące jego integralna część.

Dysponuję rzutami wszystkich kondygnacji domu oraz zdjęciami wszystkich pomieszczeń (nie możemy zamieścić fotografii wszystkich pomieszczeń ze względu na ograniczenia portalu ogłoszeniowego). W wypadku chęci zapoznania się pełnym rozkładem domu proszę o wiadomość e-mail na adres biura.

Zapraszam do kontaktu

Opis

Powierzchnia
380
Miejscowość
Zgierz
Osiedle
Zgierz
Pokoje
5
Rodzaj zabudowy
dom

Zobacz także