Nieszablonowe mieszkanie Kopernika - Łódź 2-pokojowe 63 m

314 700,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Rodzaj oferty
Rynek
  • Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Mikołaja Kopernika w Łodzi. Nieruchomość położona jest na I piętrze a powierzchnia lokum wynosi 63 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, jego charakter zaś nawiązuje do skandynawskiego stylu. Brama otwierana na pilota, garaż w podwórku, komórka lokatorska przypisana do mieszkania. Ekspozycja okien to południe.

Mieszkanie znakomicie skomunikowane z resztą miasta dzięki przebiegającym w bliskim sąsiedztwie liniom tramwajowym nr 8, 12, 13, 16 oraz autobusowym nr 65A, 80, 86A, 86B, 99, N2A, N2B, N3, N4A, N7B. Nieruchomość znajduje się blisko Rezerwatu Przyrody Polesie Konstantynowskie wraz z parkiem im. J. Piłsudskiego (około 600-700 m), Miejskim Ogrodem Zoologicznym czy Aquaparkiem „Fala”, zaś w odległości niecałego kilometra na południe mieści się Centrum Handlowe Pasaż Łódzki.  Ponadto mieszkanie znajduje się w odległości około 400 m w linii prostej od głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód – zachód (Trasa W-Z) oraz około 600 m od dworca Łódź Kaliska, co może być szczególnie interesujące w wypadku wybudowania tunelu średnicowego nazywanego „Małym Metrem Łodzi”, którego oddanie do użytku planowane jest na 2022 r.

Mieszkanie składa się z sypialni wraz z umywalką, prysznicem i niewielką garderobą, długiego korytarza, na którego całej długości znajdują się szafy/schowki i wc oraz kuchni wraz z oddzielonym od niej ścianą – salonem.

Mieszkanie bardzo jasne, klimatyczne i nadające się od razu do wprowadzenia. Piękny parkiet znakomicie wpisuje się w wystrój i charakter mieszkania. Kuchnia w pełni wyposażona m.in. w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę a także pralkę. Sypialnia czeka na wstawienie nowego łóżka, salon zaś kanapy. W pozostałym zakresie wystrój tożsamy z tym widniejącym na zdjęciach. Dzięki wymienionym oknom mieszkanie jest ciche a przejeżdżający tramwaj nie stanowi uciążliwości w postaci nadmiernego hałasu.

Obecnie gaz jest odłączony od nieruchomości. Mieszkanie ogrzewane jest piecem akumulacyjnym korzystającym z taryfy nocnej. Czynsz wynosi około 408 zł gdzie zaliczka na zimną wodę i ścieki wynosi 52 zł, opłaty eksploatacyjne budynku 112 zł, wywóz nieczystości 22 zł natomiast fundusz remontowy jest na poziomie 222 zł tj. około 3.5zł na każdy metr kwadratowy powierzchni mieszkania. Wspólnota wkrótce na dokonać remontu elewacji budynku, fundusz remontowy zatem ma niedługo się zmniejszyć lub całkowicie zostać zniesiony. W sezonie grzewczym koszty ogrzewania wynoszą około 400 zł zaś poza nim rachunki za prąd wynoszą kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Rzut przybliżony, z zachowaniem proporcji pomieszczeń, obecnie zabrano łóżko, które na zdjęciach widnieje w sypialni.

Prowizja dla biura wynosi 2% plus podatek VAT

 

Opis

Powierzchnia
63