Mieszkanie w centrum Łódzi - Tylko u nas w biurze!

199 000,00 zł
Brutto

Zbigniew Kamiński

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 399 
zbigniew@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Było 232 000.  Jest 199000 !

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie do remontu mieszczące się na ulicy Wschodniej. Ulica objęta jest miejskim obszarem rewitalizacji. 
W najbliższym czasie do budynku zostanie doprowadzona centralnego ogrzewania, co znacznie zwiększy atrakcyjność nieruchomości. W chwili obecnej w mieszkaniu ogrzewanie elektryczne, bądź piecem a'la kominek. W budynku jest doprowadzony gaz więc istnieje możliwość podłączenia ogrzewania gazowego.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,przedpokoju, który na ten moment został zaaranżowany jako kuchnia, łazienki, oraz niewielkiego przedpokoju znajdującego się pomiędzy pokojami oraz łazienką. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch odrębnych mieszkań. 

Istnieje możliwość powrotu do stanu, kiedy były to dwa mieszkania. Bardzo dobra lokalizacja blisko ulicy Piotrkowskiej nazywanej kręgosłupem miasta, co daje dobre połączenie z pozostałymi częściami miasta.

W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura liczne sklepy, uczelnie wyższe, tętniąca życiem Manufaktura raj dla smakoszy i wielbicieli znanych marek,gabinety lekarskie,muzea i wiele innych ciekawych miejsc godnych uwagi i wartych odwiedzenia.

Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, a to co zostanie w nim zmienione, oraz jak będzie ono wyglądało po remoncie zależy głównie od wyobraźni nabywcy.

Załatwiamy wszystkie formalności. Mieszkanie posiada księgę wieczystą.

Cena do negocjacji.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Opis

Powierzchnia
48,04
Miejscowość
Łódź
Osiedle
Śródmieście
Pokoje
2
Piętro
+3
Okna
plastikowe
Ogrzewanie
elektryczne