Działka budowlana na sprzedaż Justynów - Janówka

102 960,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Działka na sprzedaż, 858m2, Justynów - Janówka

Do sprzedania działka budowlana w uroczym Justynowie koło Łodzi. Miejsce idealne pod budowę wymarzonego domu, w którym będziecie mogli Państwo odpocząć i odetchnąć po męczącym dniu. Dookoła domki jednorodzinne, bardzo mili i życzliwi sąsiedzi. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni i drzew. Bardzo blisko do lasu oraz do Stawów na Marysinku, które są atrakcją turystyczną dla mieszkańców gminy Andrespol.

Ogrodzona działka o powierzchni 858m2. Szerokość działki to ok 50m, długość  – ok. 17,30 m. Do działki doprowadzona jest woda i prąd. Gaz pod furtką. Na działce są stare 30-letnie fundamenty wymagające rozbiórki oraz mały drewniany domek, który przy ewentualnej budowie mógłby służyć jako składzik do przechowywania materiałów budowlanych.

Z działki do centrum Łodzi, w okolice Galerii Łódzkiej, możemy dostać się w 30 minut, do autostrady 20 minut, zaś dojazd do centrum Andrespola zajmie nam 3 minuty. Cena do niewielkiej negocjacji.

Zapraszam

Opis

Powierzchnia
858
Miejscowość
Justynów