Dwupokojowe 37.4 m2 ul. Hipoteczna REZERWACJA

232 500,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

UWAGA REZERWACJA

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest sprzedaż (Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) mieszkania położonego przy ulicy Hipotecznej 13 w Łodzi.

Mieszkanie położone jest na I piętrze, IV piętrowego budynku  z wielkiej płyty, składa się  z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, jego powierzchnia zaś wynosi 37.48 m2. Duży balkon, którego ekspozycja (podobnie jak wszystkich okien) względem kierunków świata to zachód (minimalnie ku północy). Do lokalu przypisana jest komórka lokatorska. Teren zamknięty, wejście furtką na kod/domofon bądź bramą wjazdową na pilota.

Mieszkanie w pełni nadaje się do wprowadzenia, ok. dwóch lat temu został przeprowadzony gruntowny remont lokalu zaś ok. dziesięciu lat temu została wymieniona instalacja elektryczna (miedź). Mieszkanie słoneczne, urządzone, większość umeblowania (w szczególności to, które stanowi integralną część lokalu jak np. zabudowa) może pozostać do dyspozycji przyszłego właściciela. Podłogi wyłożone panelami, w kuchni i łazience zaś terakota.

Korzystna lokalizacja jest jedną z największych zalet mieszkania. W bliskiej odległości znajdują się przystanki: tramwajowe - linie nr 2, 5, 6 oraz autobusowe – linie 57,59, 81, 85A, 85B, 99. Ponadto w odległości 500 m od nieruchomości znajduje się Aleja Włókniarzy pełniąca funkcję wschodniej obwodnicy Łodzi skąd można w krótkim czasie dostać się do miejsc położonych na północy bądź południu miasta. Relatywnie łatwo można również dojechać do głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód – zachód (Trasa W-Z).

Nieruchomość oddalona jest od Manufaktury o 2.2 km, Makro 2.4 km zaś do Rezerwatu Przyrody Polesie Konstantynowskie wraz z parkiem im. J. Piłsudskiego, Miejskiego Ogrodu Zoologicznego czy Aquaparku „Fala” samochodem możemy dojechać w około 12 – 15 minut. Również w przeciągu kwadransa  (i to nawet przy średnim/dużym natężeniu ruchu) dojedziemy do Dworca Łódź Kaliska, co może być komunikacyjnie szczególnie znaczące w wypadku wybudowania tunelu średnicowego nazywanego „Małym Metrem Łodzi”, którego oddanie do użytku planowane jest na 2022 r. W bliskiej odległości od mieszkania znajdują się również szkoły podstawowe, przedszkola a także niezliczona ilość sklepów spożywczych czy innych placówek handlowo – usługowych.

 

Przybliżone wymiary pomieszczeń to:

Pokój nr 1 (salon) – 4.23 m x 3.17 m = 13.4 m2

Pokój nr 2 (sypialnia) – 4.15 m – 3.12 m = 12.9 m2

Kuchnia – 2.38 m x 1.53 m = 3.6 m2

Łazienka – 2.32 m x 1.49 m = 3.4 m2

Przedpokój – 2.45 m x 1.47 m = 3.6 m2

Do lokalu przypisana komórka lokatorska o wielkości ok. 3 m2

Miesięczny czynsz do Spółdzielni obecnie wynosi ok. 300 zł. Do kwoty tej należy dodać miesięczne zużycie energii elektrycznej oraz pakiet internetu. Z dostawców internetu w budynku wyróżniamy – Multimedia oraz Orange.

Oferta wyłącznego pośrednictwa. Biuro pobiera prowizję od strony kupującej w wysokości 2% netto w stosunku do ceny lokalu.

 

Zapraszam do kontaktu

UWAGA REZERWACJA

Opis

Powierzchnia
37.4
Miejscowość
Łódź
Pokoje
2
Piętro
+1
Rodzaj zabudowy
blok
Ogrzewanie
miejskie
Zabezpieczenia
teren zamknięty