3 Pokoje Wyszyńskiego Łódź 56m2 Balkon Winda Miejsce Parkingowe

1 500,00 zł
Brutto
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Przedmiotem ogłoszenia jest wynajem trzypokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie z balkonem położonego przy ulicy Wyszyńskiego w Łodzi. Oprócz dobrego stanu utrzymania, niezwykle ważna jest lokalizacja nieruchomości. Mieszkanie będące przedmiotem niniejszego ogłoszenia znajduje się na osiedlu Retkinia w bliskim sąsiedztwie sklepów, przychodni, szkół, restauracji. Osiedlowy ryneczek oraz stacja benzynowa  w zasięgu 1km.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane ( istnieje możliwość doposażenia ) oraz rozkładowe, znajduje się na 7 piętrze XI piętrowego bloku z windą a jego powierzchnia wynosi  56 m2. Ekspozycja okien to północ/południe

Z uwagi na docieplenie bloku mieszkanie jest bardzo ciepłe. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych. Ogrzewane z sieci miejskiej, zainstalowany jest wodomierz. 

Cena najmu to 1500 zł + czynsz, który oscyluje wokół kwoty 600 zł. Należy doliczyć dopłatę za energię elektryczną, internet oraz telewizję ( bardzo atrakcyjna oferta cenowa szybkiego i stabilnego łącza RET-SAT ). Właściciel pobiera kaucję zwrotną w wysokości 1500 zł.

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania.

Biuro pobiera jednorazową opłatę serwisową w kwocie jednomiesięcznego czynszu najmu netto.

Opis

Powierzchnia
56
Miejscowość
Łódź
Osiedle
Retkinia
Pokoje
3
Piętro
7
Rodzaj zabudowy
blok
Okna
plastikowe
Ogrzewanie
miejskie
Wyposażenie
Lodówka
Pralka
Zmywarka