• Nowy

Zielony Romanów Trzypokojowe Parter Balkon 69 m2

398 400,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż trzypokojowego i w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 69 m2 (plus pomieszczenie przynależne – 5.43 m2), położonego na parterze czteropiętrowego budynku (data oddania 2009 r.) usytuowanego przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon.

Lokal mieszkalny w pełni wyposażony, urządzona kuchnia, łazienka wraz ze wszystkimi pokojami. Dodatkowo niewielka ale bardzo praktyczna garderoba w przedpokoju. Ekspozycja okien względem kierunków świata to północny - wschód i południowy – zachód. Budynek wyposażony w monitoring, ogrzewanie miejskie, sprzedaż nieruchomości wraz z wykupionym udziale w gruncie. Oferta nie obejmuje sprzedaży miejsca parkingowego w garażu podziemnym, blisko nieruchomości natomiast znajduje się parking strzeżony.

Przybliżone wymiary pomieszczeń to:

- Kuchnia 4.41 m x 2.54 m – 11.2 m2

- Przedpokój ok 3.1 m x 3 m – 9.3 m2

- Pokój nr 1 - 4 m x 2,6 m – 10.4 m2

- Pokój nr 2 - 3.40 m x 3.1 m – 10.5 m2

- Pokój nr 3 – 3.60 m – 5.50 m -  19.8 m2

- Łazienka 3 – 2 m – 6 m2

Mieszkanie znajduje się w znakomitej lokalizacji, w części miasta zwanej „Zielony Romanów”, nieruchomość dobrze skomunikowana z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości swój przystanek ma autobus linii 84A, ulicą Aleksandrowską zaś swoje linie mają również autobusy nr 78, 84B oraz N1A oraz tramwaje linii nr 2 i 8. W niedalekiej przyszłości, w pobliżu (lecz w decydowanie bezpiecznej odległości pod względem ewentualnej uciążliwości) nieruchomości powstanie zachodnia obwodnica Łodzi S14, za sprawą, której skomunikowanie nieruchomości z różnymi punktami miasta będzie jeszcze lepsze.

W bliskiej odległości od lokalu mieszkalnego znajduje się Przedszkole, Fitness Club, Sklepy Żabka, Stokrotka i inne placówki handlowo – usługowe czy też stacja benzynowa (ok. 300 m). Ponadto plac zabaw oraz Zieleniec Miejski Zielony Romanów.

Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 550 zł (4 osoby w tym wywóz odpadów), dodatkowo do kosztów utrzymania lokalu należy dodać energię elektryczną według zużycia. Budynek nie jest podłączony do gazu.

Ponawiamy sprzedaż mieszkania ze względu na odnowę przez bank, udzielenia kredytu hipotecznego osobom, które deklarowały kupno lokalu.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera prowizję od strony kupującej w wysokości 1.5 % netto

Zapewniamy pomoc w udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości

Zapraszam do kontaktu

Opis

Powierzchnia
69,7
Miejscowość
Łódź
Pokoje
3
Piętro
parter
Ogrzewanie
miejskie
Zabezpieczenia
domofon/wideofon