• Nowy

Al. Kościuszki 118 Trzy Pokoje Balkon Winda REZERWACJA

277 700,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl


formularz kontaktowy »

Profilowe_Fotor 2.jpg
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

REZERWACJA

ALEJA KOŚCIUSZKI MIESZKANIE 3 TRZYPOKOJOWE ŁÓDŹ ŚRÓDMIEŚCIE CENTRUM BALKON WINDA KOMÓRKA LOKATORSKA KUCHNIA I ŁAZIENKA PO REMONCIE

 

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż trzypokojowego i w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 52,7 m2, położonego na 8 piętrze w dzisięciopiętrowym bloku usytuowanym przy Alei Kościuszki 118 w Łodzi.

W połowie 2018 r. został przeprowadzony remont kuchni i łazienki co niewątpliwie stanowi największe wyzwanie (pod względem kosztów, nakładu pracy i czasu) dla właściciela mieszkania. Szczęśliwie zatem, w przypadku tej nieruchomości mamy to już za sobą. Ponadto w przedpokoju została wymieniona podłoga, obecnie położono na niej eleganckie płytki. Jedynie pokoje mogą nadawać się do odświeżenia. W dwóch znajduje się parkiet natomiast w trzecim (z wyjściem na balkon) zdecydowano się położyć panele. Na kaloryferach zainstalowane podzielniki ciepła (w każdym z trzech pokoi).

Do lokalu przynależy komórka lokatorska, budynek jest po termomodernizacji a ekspozycja okien względem kierunków świata to północ - południe - zachód.

Na piętro, na którym położony jest lokal możemy dostać się dzięki nowoczesnej windzie, zaś na piętrze 9 możemy skorzystać z windy towarowej (szerszej), ułatwiającej na przykład transport mebli (w ogłoszeniu zamieszczono na zdjęciach mniejszą windę).

Mieszkanie stanowi odrębną własność, dla lokalu została założona księga wieczysta.

Przybliżone wymiary Pomieszczeń:

Pokój nr 1 ~ 3.6 m x 3.1 m = 11 m2
Pokój nr 2 ~ 4.2 m x 3.5 m = 14.7 m2
Pokój nr 3 ~ 3.3 m x 2.8 m = 9.2 m2
Kuchnia ~ 2.6 m x 2.4 m = 6.2 m2
Łazienka ~ 2.45 m x 1.3 m = 3.2 m2
Przedpokój ~ 3.8 m x 2.2 m = 8.3 m2

Wysokość pomieszczeń zaś to 2.46 m

Kolejną zaletą nieruchomości jest oczywiście znakomita lokalizacja. Mieszkanie położone jest w sercu miasta, z ciekawym widokiem na jego zabudowania. Przy Alei Kościuszki znajdują się m. in. Rektorat Uniwersytetu Medycznego, Łódzki Oddział Okręgowy NBP, Gmach PKO, Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia, Izba Skarbowa, Hotel Światowit, Wieżowiec Poczty Polskiej, Oddział PZU i wiele innych.

Aleja Kościuszki stanowi jedną z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Ponadto trudno wyobrazić sobie lepsze skomunikowanie z resztą miasta z tego właśnie miejsca. Około 150 m od nieruchomości znajduje się przystanek Piotrkowska - Wigury skąd odjeżdżają tramwaje linii nr 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17 zaś tylko nieco dalej znajduje się Dworzec Tramwajowy (Piotrkowska) Centrum (popularnie nazywane „Przesiadkowo” bądź „Stajnią Jednorożców”) skąd odjeżdżają tramwaje linii nr 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10A, 10B, 11A, 11B, 13, 14, 15, 17, 18.

Aleją Kościuszki od pewnego czasu nie jeżdżą już tramwaje bowiem tabor został przekierowany właśnie w kierunku ul. Piotrkowskiej i Alei Piłsudskiego co czyni nieruchomość tak naprawdę jeszcze ciekawszą ze względu na „wyciszenie” lokalu i uwolnienie go od uciążliwości charakterystycznego dźwięku przejeżdżającego pojazdu szynowego. Aleją Kościuszki natomiast jest realizowany transport autobusów nocnych linii N5A, N5B, N7A i N7B zaś przy Al. Piłsudskiego dodatkowo przebiega linia N1A i N1B.

Względna bliskość do Dworca Łódź Fabryczna (ok 2,9 km ), Manufaktury (ok. 3.8 km), Parku Poniatowskiego (ok. 1.9 km) czy wspomnianej Al. Piłsudskiego (ok 200 m) a więc głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód - zachód (Trasa W-Z) skąd relatywnie łatwo można dostać do węzła Autostrady A1, dodatkowo dopełnia atrakcyjności położenia mieszkania.

Skomunikowanie miejsca, w którym położona jest nieruchomość, z resztą miasta w ciągu najbliższych kilku lat może jeszcze wzrosnąć za sprawą planowanej budowy tunelu średnicowego nazywanego „Małym Metrem Łodzi” łączącego dworce Łódź Fabryczna - Łódź Kaliska.

Mieszkanie może stanowić wspaniałą inwestycję w przyszłość, można w nim znaleźć swój własny kąt a w przypadku zmiany planów życiowych korzystnie spieniężyć bądź wynajmować uzyskując bardzo zadowalającą stopę zwrotu.

Miesięczne koszty utrzymania lokalu (czynsz administracyjny) wynoszą 600 zł miesięcznie dla jednej osoby (wraz z uwzględnieniem wywozu odpadów komunalnych).

Rzut przybliżony, pełniący funkcję poglądową, niemogący stanowić podstawy projektu aranżacyjnego. Jakkolwiek plan mieszkania stworzony na potrzeby ogłoszenia został wykonany z zachowaniem proporcji wszystkich pomieszczeń.

Ponawiamy sprzedaż mieszkania ze względu na odnowę przez bank, udzielenia kredytu hipotecznego osobom, które deklarowały kupno lokalu.

Oferta sprzedaży wyłącznego pośrednictwa

Prowizja dla biura - 2% netto

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Obecnie sprzedaż lokalu ZAREZERWOWANA

Zapraszam do kontaktu