• Nowy

Dom do wynajęcia 6 pokoi 260 m2 Stoki Łódź

3 300,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg
Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest wynajem części domu położonego w Łodzi, Osiedle Stoki pomiędzy ulicami Morskie Oko a Chałubińskiego. Przyszły najemca będzie miał do dyspozycji 6 pokoi, dwie łazienki, oddzielne wc, kuchnię, pralnię a wszystko to na trzech kondygnacjach (parter, I piętro oraz pomieszczenie gospodarcze – pralnia, na poziomie piwnicy) zajmujące powierzchnię 260 m2. Dodatkowo, istnieje przestrzeń pomiędzy jedną z łazienek a jednym z pokoi, którą również można zaadaptować (oznaczoną na zdjęciu nr 2). Ponadto, właściciel może wydzielić część działki do korzystania przez najemcę. Oferta nie obejmuje miejsca parkingowego w garażu.

Najemca będzie wchodził do budynku przez oddzielne wejście, również ogrzewanie tej części domu jest zapewnione przez oddzielny piec gazowy. Jeden z pokoi ma wyjście na balkon zaś drugi (salon) wyjście na taras. Kuchnia w pełni wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty (nowa zmywarka). Na podłogach, zachowany w dobrym stanie, parkiet, w największej łazience znajduje się zarówno kabina prysznicowa jak i wanna.  Wydzielona część domu jak i sam budynek w bardzo dobrym stanie technicznym.

Ogólny rozkład pomieszczeń w wydzielonej części domu bardzo korzystny, z wyjątkiem pomieszczenia, które możemy wykorzystywać jako salon, wszystkie pozostałe  pokoje są nieprzechodnie.

Pokoje liczą od 11 -12 m2, poprzez większe około 20 – 25 m2 kończywszy zaś na największym salonie tj. ok. 38 m2.

 Z pewnością bardzo dobra lokalizacja jest kolejną zaleta nieruchomości. Z miejsca jej położenia możemy dostać się do węzła Autostrady A1 w ciągu zaledwie 10-12 minut, zaś do centrum Łodzi dojazd zajmuje około 15 minut. W bliskim sąsiedztwie przebiegają linie autobusowe nr 53D, 58A, 64A, 64B, N7B a w promieniu kilkuset metrów - market Dino i dyskont Żabka czy Apteka.

Dopełnieniem jest atrakcyjna cena. Miesięczny czynsz najmu wynosi 3.300 zł (cena może ulec podwyższeniu w wypadku wynajęcie domu przez dużą liczbę pracowników) plus opłaty za zużycie mediów.

Kaucja 4.000 zł

Biuro pobiera jednorazową opłatę serwisową

Zachęcam do kontaktu  

 

Opis

Powierzchnia
260
Miejscowość
Łódź
Pokoje
6
Piętro
+1
Ogrzewanie
gazowe