Działka 2935 m2 + Dom 72 m2 Wiosny Ludów Zgierz

280 000,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.



Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki wraz z posadowionym na niej domem w Zgierzu przy ulicy Wiosny Ludów 88. Powierzchnia domu wynosi 72,76 m2 zaś powierzchnia działki to 2935 m2. Dodatkowo na terenie nieruchomości wzniesiony został budynek gospodarczy.

Sama działka położona dość wysoko w stosunku do innych działek w okolicy, co niewątpliwie wpływa na jej atrakcyjność.
Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, werandy, pomieszczenia gospodarczego oraz niewielkiej piwnicy. Wymiary poszczególnych pomieszczeń to:

Kuchnia - 11.08 m2
Weranda - 7.34 m2
Łazienka - 3.97 m2
Pomieszczenie gospodarcze - 9.53 m2
Pokój nr 1 - 8.90 m2
Pokój nr 2 - 15.97
Pokój nr 3 - 15.98 m2

Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na rozbudowie i nadbudowie istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budowie budynku gospodarczego. Można starać się o zmianę warunków zabudowy dla np. dwóch budynków położonych na działce. Nieruchomość zatem mogłaby być również znakomitym wyborem dla dewelopera. Ponadto zamierzona inwestycja zgodnie z przepisami odrębnymi nie jest zaliczona do przedsięwzięć, dla których może być wymagane sporządzenie raportu o oddziaływaniu takiego przedsięwzięcia na środowisko. W obecnie wydanej decyzji, stosunek powierzchni zabudowy do powierzchni działki wynosi maksymalnie 20%.

Dom obecnie ogrzewany węglem. Dobrej klasy niemiecki kocioł ma ok. 4 - 5 lat, można palić w nim ponadto tzw. Węglem ekologicznym (Blue Coal). W budynku została wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą a także kaloryfery.
Media to: woda, prąd. Odprowadzanie nieczystości - szambo. Dojazd to droga asfaltowa utrzymana w bardzo dobrym stanie. W odległości kilkunastu metrów od nieruchomości znajduje przystanek autobusowy linii nr 9. Na przystanku zatrzymują się ponadto pojazdy komunikacji prywatnej.

W odległości kilkuset metrów od nieruchomości wznosi się Las Krogulec, który stanowi idealne miejsce dla pieszych czy rowerowych wycieczek oraz innych form wypoczynku. Nieco dalej zaś bo w odległości około 3 - 4 km od nieruchomości znajdują się natomiast Rezerwaty Przyrody - Dąbrowa Grotnicka oraz Grądy nad Lindą. W podobnej odległości znajduje się również stacja kolejowa Zgierz - Kontrewers należąca do projektu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej skąd dojedziemy pociągiem do Dworca Łódź Kaliska nawet w czasie 24 minut.

Nieruchomość o uregulowanym stanie prawnym, bez obciążeń.

Oferta wznowiona ze względu na brak zdolności kredytowej niedoszłych nabywców

Zapraszam do kontaktu

Opis

Powierzchnia
72
Miejscowość
Zgierz
Pokoje
3
Rodzaj zabudowy
dom
Ogrzewanie
piec węgiel/miał