SPRZEDANE M4 Żabieniec ul. Wielkopolska powierzchia 51,4 m2

225 600,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

M4 Żabieniec ul. Wielkopolska powierzchia 51,4 m2

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż trzypokojowego i w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 51,4 m2, położonego na I piętrze w czteropiętrowym bloku usytuowanym przy ulicy Wielkopolskiej 45 w Łodzi.

Do lokalu przynależy komórka lokatorska, budynek pochodzi z 1965 roku, jest po termomodernizacji a ekspozycja okien względem kierunków świata to wschód - zachód.

Mieszkanie stanowi odrębną własność, dla lokalu została założona księga wieczysta.

Przybliżone wymiary Pomieszczeń:

Pokój nr 1 ~ 4.7 m x 3.1 m

Pokój nr 2 ~ 5.8 m x 2.5 m

Pokój nr 3 ~ 3.5 m x 2.5 m

Kuchnia ~ 3.6 m x 2.6 m

Łazienka ~ 2 m x 1.4 m

Przedpokój ~ 3.2 m x 1.1 m

Korzystna lokalizacja jest jedną z największych zalet mieszkania. W bliskiej odległości znajdują się przystanki: tramwajowe - linie nr 8, 13, 16 (przy Al. Włókniarzy) a także 2, 5, 6 (ul. Limanowskiego) oraz autobusowe – linie 51 A, 78, 96 A, 96 B, 96 C, N1A, N1B (Wielkopolska - Pułaskiego).

Ponadto w odległości 250 m od nieruchomości znajduje się Aleja Włókniarzy pełniąca funkcję wschodniej obwodnicy Łodzi skąd można w krótkim czasie dostać się do miejsc położonych na północy bądź południu miasta. Relatywnie łatwo można również dojechać do głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód – zachód (Trasa W-Z).

Nieruchomość oddalona jest od Manufaktury o ok. 3 km, Makro 2.5 km zaś do Rezerwatu Przyrody Polesie Konstantynowskie wraz z parkiem im. J. Piłsudskiego, Miejskiego Ogrodu Zoologicznego czy Aquaparku „Fala” samochodem możemy dojechać w około 10 – 12 minut.

Również w przeciągu kwadransa  (i to nawet przy średnim/dużym natężeniu ruchu) dojedziemy do Dworca Łódź Kaliska, co może być komunikacyjnie szczególnie znaczące w wypadku wybudowania tunelu średnicowego nazywanego „Małym Metrem Łodzi”, którego oddanie do użytku planowane jest na 2022 r.

W bliskiej odległości od mieszkania znajdują się również szkoły podstawowe, przedszkola a także niezliczona ilość sklepów spożywczych czy innych placówek handlowo – usługowych.
Mieszkanie bez balkonu, okna drewniane, wymaga generalnego remontu.

Ogrzewanie miejskie, niski czynsz na poziomie 330 zł miesięcznie (dodatkowo wywóz odpadów komunalnych i energia elektryczna)

Biuro pobiera prowizję od strony kupującej w wysokości 2% netto w stosunku do ceny lokalu

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Oferta sprzedaży wyłącznego pośrednictwa

Zapraszam do kontaktu

Opis

Powierzchnia
51,4
Miejscowość
Łódź
Pokoje
3
Piętro
1
Rodzaj zabudowy
blok
Okna
drewniane
Ogrzewanie
miejskie