Malownicza działka w otulinie lasu, nad stawem. Blisko Łodzi i Zgierza.

429 070,00 zł
Brutto

Zbigniew Kamiński

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 399 
zbigniew@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również:

Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Urokliwa Działka Łagiewniki Nowe Bezpośrednio nad Stawem Pierwsza Linia Stawu Las Łódzkie Łódź Zgierz Krzywie Piętnastki Jezioro Wyspa

Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlaną zlokalizowaną w Łagiewnikach Nowych na terenie kompleksu stawów Krzywie. Numer ewidencyjny działki to 836/50.

Powierzchnia nieruchomości wynosi  4334 m2. Jej wymiary to 56m x 110m x 26m x 105m. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu. Najkrótszy jej bok graniczy ze stawem na którym znajduje się malownicza wyspa. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług). Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 20%, co przy tych wymiarach pozwala na budowę budynku o powierzchni 867 m2. Dopuszczone jest wybudowanie dwóch kondygnacji o wysokości do 10 metrów. 

W drodze dojazdowej poprowadzona jest linia energetyczna. Linia gazowa jest poprowadzona przez ulicę Okólną (260 metrów w linii prostej). Nieruchomość może być zaopatrzona w wodę przez własne ujęcie (jest ono do wykopania).

Istnieje możliwość podziału działki na 3 mniejsze o powierzchni 1200 m2 zgodnie z planem zagospodarowania.

Miejsce to jest niezwykle malownicze ze względu na bezpośredni dostęp do linii brzegowej stawu, na którym znajduje się wyspa. Położenie tej działki jest idealne dla osób lubiących ciszę i kontakt z przyrodą. Działka porośnięta jest starodrzewem.

W bliskiej odległości znajduje się największy łódzki i jeden z największych w Europie kompleksów leśnych położonych w granicach miasta - Las Łagiewnicki. Miejsce to zadziwia pięknem przyrody- idealne na wycieczki piesze lub rowerowe. Raj dla osób pasjonujących się wędkarstwem ze względu na bezpośrednie położenie działki nad kompleksem stawów zwanych potocznie „Piętnastkami”. W okolicy przeważa zabudowa rezydencyjna, jest to bardzo spokojna okolica. W niedalekiej odległości znajduje się Park Wzniesień Łódzkich, Klasztor w Łagiewnikach oraz kąpielisko Arturówek.

Dodatkowym atutem lokalizacyjnym jest niedaleka odległość do centrum Łodzi (15 minut samochodem) oraz bardzo korzystny  dojazd do Strykowa, gdzie znajduje się węzeł  autostrady A1 i A2 (potrzebny czas to około 10 – 12 minut). Przy głównej ulicy znajdują się przystanki komunikacji publicznej, dzięki czemu możliwy jest łatwy dojazd do Łodzi i Zgierza oraz Strykowa.

Biuro pobiera prowizję w wysokości 1,5% netto.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

W celu omówienia szczegółów lub umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem.

 

 

Opis

Powierzchnia
4334
Miejscowość
Łagiewniki Nowe