Atrakcyjny Dom na sprzedaż, Kwiatkowice, 5 pokoi, duża działka.

405 000,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Dom na sprzedaż, Kwiatkowice (gm. Wodzierady, Powiat Łaski), 5 pokoi, duża działka 130 m2.  Grunt 1600 m2, Stan Deweloperski. Woda, prąd.

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż domu jednorodzinnego położonego w Kwiatkowicach (gmina Wodzierady). Powierzchnia użytkowa domu wynosi 130 m2, natomiast powierzchnia netto oscyluje w granicach 180 m2 (powierzchnia użytkowa samego parteru wynosi 90 m2). Działka, na której został wybudowany dom liczy równe 1600 m2.

Opis pomieszczeń

W domu znajduje się pięć pokoi, dwie łazienki, kuchnia, garderoba, kotłownia oraz schowek pod schodami. Obecnie dom znajduje się w stanie deweloperskim, natomiast nastąpił odbiór instalacji elektrycznej co istotne w kontekście taryfy budowlanej, która jest dużo wyższa aniżeli taryfa standardowa zatem w przypadku tego budynku, problem podwyższonych opłat  za energię elektryczną nie występuje. Ponadto zamontowane kamery monitoringu.

Budynek został wybudowany z cegły ceramicznej typu Max  Porotherm, dodatkowo ocieplony 10 centymetrową warstwą styropianu. Dom z wykończona elewacją zewnętrzną, co istotne natomiast wewnątrz tynk zaaplikowany metodą tradycyjną, na tynk zaś położona została gładź.

Ponadto dach został wykonany z materiałów wysokiej jakości, izolacja poddasza nastąpiła z pełnym odeskowaniem wraz warstwą wełny mineralnej o grubości 25 cm. Okna dachowe są w znakomitym stanie, podobnie jak dachówka i cała reszta budynku.

Dom wybudowany kilka lat temu co może być dużą zaletą bowiem w wypadku, w którym miałyby pojawić się ewentualne błędy konstrukcyjne bądź inne, wynikające na przykład z „pracy budynku”, z pewnością byłyby już widoczne. Podobnie z wilgocią, ściany nie są świeżo malowane (farba ma około 1.5 – 2 lat), zatem ewentualne wykwity pleśni byłyby również dostrzegalne. Nic takiego nie ma miejsca zatem cyrkulacja powietrza w budynku jest prawidłowa a sam dom dobrze zabezpieczony przed warunkami zewnętrznymi. Instalacja c.o. rozprowadzona, należałoby natomiast zamontować kaloryfery oraz zainstalować piec.

Media to woda i prąd. W ulicy nie biegnie kanalizacja ani gaz choć ten ostatni może być w bliskiej przyszłości doprowadzony przez gminę. Dojazd asfaltowy, z chodnikiem wyłożonym kostką brukową.

Dom może stanowić znakomitą okazję dla kogoś kto szuka domu jednorodzinnego o tradycyjnym i przemyślanym rozkładzie, wystarczająco dużej działce, z dala od zgiełku miasta ale jednocześnie z korzystnym dojazdem do Łodzi, Łasku czy Konstantynowa Łódzkiego. Przyszłemu właścicielowi pozostaje  wykończenie domu, urządzenie ogrodu które wykona zgodnie z własnym gustem i koncepcją jemu odpowiadającą.

Powodem sprzedaży domu wraz z gruntem przez obecnego właściciela nie jest brak środków do jego wykończenia czy kłopoty finansowe a zmiana sytuacji osobistej/rodzinnej.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!
Zobacz również:

Dom na sprzedaż Stoki Łódź

Dom na sprzedaż Rąbień Łódź

 

   

Opis

Powierzchnia
130 m2
Miejscowość
Kwiatkowice
Pokoje
5
Rodzaj zabudowy
dom
Materiał budynku
Cegła
Okna
plastikowe
Media
prąd
woda
Zabezpieczenia
monitoring
teren zamknięty