• Nowy

Piękne mieszkanie, Narciarska, balkon, dwupokojowe

253 700,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Rodzaj oferty
Rynek
  • Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) położonego przy ulicy Narciarskiej 14/16 w Łodzi, na znakomicie skomunikowanym z resztą miasta a jednocześnie spokojnym i zielonym, a tym samym coraz bardziej cenionym - osiedlu Karolew. Mieszkanie jest w amfiladzie, znajduje się na I piętrze IV piętrowego bloku pochodzącego z 1970 roku a jego powierzchnia wynosi 37,2 m2.

Mieszkanie posiada balkon, jest w pełni umeblowane, posiada m. in. dwie szafy i półkę na książki. Lodówka, piekarnik i pralka są nowe, objęte gwarancją. Podłoga wyłożona panelami o piątej klasie ścieralności. W mieszkaniu znajdują się zupełnie nowe meble, łóżko, sam materac jest wartości 1400 zł. Dla przyszłego właściciela pozostawiamy jedynie decyzję o instalacji zmywarki (w kuchni jest miejsce z odpływem przeznaczone na zmywarkę). Obicie krzeseł i kanapy było specjalnie zamawianie,  z identycznego materiału, tak aby tworzyły spójną całość.

Ekspozycja okien zachodnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3m2.

Dodatkowo dysponujemy opiniami eksperckimi z zakresu instalacji mieszkania: elektrycznych i gazowych. Mieszkanie nie było zamieszkiwane po remoncie, meble i wyposażenie, które się w nim znajdują nie są z tzw. Standardu Ikea, to nie jest mieszkanie, które było wyremontowane pod szybkiego i taniego „flipa”, ze względu na sytuację finansową, właściciel zdecydował się sprzedać lokal nabywając droższe mieszkanie z rynku pierwotnego. Lokal jest wyremontowany w wysokim standardzie, kompletnie wyposażony/umeblowany, gotowy do wprowadzenia. Na wyposażeniu nawet deska do prasowania i suszarka do ubrań. Właściciel chciałby jedynie zabrać ze sobą telewizor do nowego lokum.     

Mieszkanie będące przedmiotem niniejszego ogłoszenia znajduje się w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Polesie Konstantynowskie wraz z parkiem im. J. Piłsudskiego, Miejskim Ogrodem Zoologicznym czy Aquaparkiem „Fala”, zaś w odległości kilometra na wschód mieści się Centrum Handlowe Pasaż Łódzki.  Ponadto mieszkanie znajduje się w odległości około 150 m w linii prostej od głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód – zachód (Trasa W-Z) oraz około 1 km od dworca Łódź Kaliska, co może być szczególnie interesujące w wypadku wybudowania tunelu średnicowego nazywanego „Małym Metrem Łodzi”, którego oddanie do użytku planowane jest na 2022 r. Mimo zlokalizowania mieszkania w bliskiej odległości od przebiegającej linii kolejowej, jest ono ciche i nie istnieje problem uciążliwości hałasu związanym z dużym natężeniem przejeżdżających pociągów.  W odległości około 600 m od mieszkania znajduje się również szpital im. M. Madurowicza a także znaczna ilość placówek handlowo – usługowych, Przychodnia Rejonowa Łódź – Polesie,  placówka Poczty Polskiej, Żłobek nr 20,  Przedszkole nr 112 czy choćby Szkoła Podstawowa nr 164. Wzdłuż ulicy Bratysławskiej przebiegają linie tramwajowe nr 10A, 10B, 12, 14, 18, 120 zaś przy ulicy Bandurskiego linie autobusowe nr 64A, 64B, 65, 70, 71B, 75A, 75B, 80, 82A, 86B a także linie nocne N2A, N2B, N3, N4A, N7B, N8 oraz linie nr 86A i 93 (Maratońska – Wróblewskiego).

Mieszkanie nie jest zadłużone, za gaz i energię elektryczną do lutego uiszczona nadpłata. Wysokość miesięcznego czynszu oscyluje wokół kwoty 280 zł, do której należy doliczyć dopłatę za gaz oraz energię elektryczną. Mieszkanie oczywiście jest ogrzewane z sieci miejskiej, zainstalowany jest wodomierz.  

Rzut przybliżony, pełniący funkcję poglądową, niemogący stanowić podstawy projektu aranżacyjnego. Jakkolwiek plan mieszkania stworzony na potrzeby ogłoszenia został wykonany z zachowaniem proporcji wszystkich pomieszczeń.

Biuro zarządzania i obrotu nieruchomościami pobiera prowizję w wysokości 2% netto od strony kupującej w przypadku realizacji transakcji.

Zapraszam do kontaktu

Opis

Powierzchnia
37,2
Miejscowość
Łódź
Osiedle
Karolew
Pokoje
2
Piętro
1
Rodzaj zabudowy
blok
Ogrzewanie
miejskie
Wyposażenie
Lodówka
Piekarnik
Pralka