4 - pokojowe 118 m2 Centrum Teren Zamknięty REZERWACJA!

550 000,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »
Profilowe_Fotor 2.jpg

Rodzaj oferty
Rynek
  • Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż 4 – pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w budynku pochodzącego z lat 30 XX wieku przy ulicy Wierzbowej w Łodzi. Teren zamknięty, do lokalu przypisana duża piwnica. Ekspozycja okien względem stron świata to wschód – zachód. Okna drewniane. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, czterech pokoi (jeden z nich dawniej był traktowany jako tzw. „służbówka”), do trzech spośród nich prowadzi oddzielne wejście, jeden zaś jest pokojem przechodnim. Dwa, największe pokoje oprócz osobnych wejść mają również wewnętrzną komunikację między sobą. Mieszkanie jest w dobrym stanie, około 2 -óch lat temu łazienka została gruntownie wyremontowana. Około 3 lat temu ściany zostały odświeżone farbą. Wc jest odseparowane od łazienki. Piękny widok na teren zielony (skwer) znajdujący się na terenie gdzie stoi budynek.

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

Pokój nr 1 17.76 m2
Pokój nr 2 35.64 m2
Pokój nr 3 28.4 m2
Pokój nr 4 5.9 m2
łazienka 5.3 m2
WC 1.36 m2
Kuchnia 10.2 m2

Pozostały metraż do 118,41 m2 dopełniają przedpokój/hol oraz przejścia pomiędzy pomieszczeniami lokalu

Doskonała lokalizacja mieszkania jak również wysoki standard czyni je bardzo atrakcyjnym. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, dzięki przebiegającym liniom autobusowym nr  53A, 53B, 53C, 53D, 53E, N7A, N7B oraz tramwajowym nr 4, 5, 9A, 9B, 10A, 12, 13, 18. W najbliższym sąsiedztwie mieszkania znajduje się Park imienia Stanisława Staszica a tylko nieco dalej Kampus UŁ,  Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, Szpital im. N. Barlickiego, Wydziały: Zarządzania, Filologiczny, Farmaceutyczny, Matematyki i Informatyki, Fizyki i Informatyki UŁ. Wydział Prawa i Administracji czy też Infosys Poland znajdują się około 10 minut piechotą zaś stacja Łódzkiego Roweru Publicznego około 200 - 250 m od miejsca położenia mieszkania. Blisko mieszkania znajduje się niezliczona ilość dyskontów i innych placówek handlowo – usługowych.

Nieruchomość położona niemal w samym sercu miasta, odległość do jednego z największych i najnowocześniejszych dworców w Europie – Dworca Łódź Fabryczna wynosi około 300 m, zaś do głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód – zachód (Trasa W-Z) dystans oscyluje w granicach 1000 m skąd stosunkowo łatwo dostać się do wjazdu na autostradę A1, w najbliższym sąsiedztwie znajduje się duża liczba dyskontów i innych placówek handlowo – usługowych.

Lokal stwarza duże możliwości adaptacyjne, doskonale nadaje się na  kancelarię, biuro czy też przestrzenne mieszkanie. To również dobra okazja inwestycyjna.

Opłaty administracyjne wynoszą około 680 zł miesięcznie. Prąd i gaz rozliczane osobno.

 

Zapraszam do kontaktu

 

Opis

Powierzchnia
118
Miejscowość
Łódź
Pokoje
4
Piętro
+1
Materiał budynku
Cegła
Okna
drewniane
Ogrzewanie
miejskie
Zabezpieczenia
teren zamknięty
Wyposażenie
Częściowo umeblowane