Lokale komercyjne w centrum Aleksandrowa Łódzkiego

13 200,00 zł
Brutto

Piotr Czoska

opiekun oferty


tel.: +48 730 020 051
piotr@autograf-nieruchomosci.pl

formularz kontaktowy »

Nieruchomość na:
Rynek:
 

Sprawdzona oferta. Gwarancja bezpiecznej transakcji.Wyszukaj również: Nasza ocena oferty: 10 punktów na możliwych 10 punktów.
Liczba opiekunków oferty: 1

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwie kondygnacje w obiekcie handlowym, położonym w sercu Aleksandrowa Łódzkiego. Budynek ogrzewany gazem, w budynku klimatyzacja oraz wentylacja, obiekt posiada windę.

Do wynajęcia lokale biurowe na pierwszym piętrze budynku, doskonałe pod biura rachunkowe, kancelarię. Do dyspozycji wszystkich najemców łazienka i pomieszczenie socjalne. Cena to 45zł/m2 netto +media.

Na parterze lokal handlowo-usługowy, o ogólnej powierzchni 220m2, przeszklony z dwóch stron, z możliwością wydzielenia mniejszych powierzchni. Idealny pod sklepy lub gastronomię. Istnieje możliwość wydzielenia ogródka dla lokalu gastronomicznego. Cena to 60 zł/m2 netto + media.

Lokal znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, przy głównej ulicy, w otoczeniu innych budynków komercyjnych, tj Rossmann, pasaż handlowy Przystanek 44, szkoła, apteki, sklepy jubilerskie, optyk, pizzeria, Tesco, Żabka. Do budynku należy parking, na ok 20 samochodów.

Opis

Powierzchnia
220
Miejscowość
Aleksandrów Łódzki
Osiedle
Centrum